Dark woods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Тази гора не я обитават обикновени жители, а вместо това, същества на живеещи в изгнание и мрак.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Любим цвят на следващия?
Създаване на вампир EmptyЧет Фев 02, 2012 1:53 am by Ally

» С какво ще почерпиш предишния?
Създаване на вампир EmptyЧет Фев 02, 2012 1:52 am by Ally

» Познай цвета на косата на следващия?
Създаване на вампир EmptyЧет Фев 02, 2012 1:51 am by Ally

» Момчета срещу момичета..
Създаване на вампир EmptyЧет Фев 02, 2012 1:50 am by Ally

» Коя е любимата песен на следващия?
Създаване на вампир EmptyЧет Фев 02, 2012 1:47 am by Ally

» ~Funny stuff~
Създаване на вампир EmptyПон Яну 30, 2012 11:04 pm by Аделин ДиЛорентис

» Скалите в морето
Създаване на вампир EmptyНед Яну 08, 2012 1:10 am by Ally

» Създаване на вампир
Създаване на вампир EmptyВто Дек 27, 2011 11:14 pm by Ally

» Търся си другарче за РП
Създаване на вампир EmptyСря Дек 21, 2011 4:45 am by Аделин ДиЛорентис

Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 3:07 pm
Top posters
Ally
Създаване на вампир Vote_lcapСъздаване на вампир Voting_barСъздаване на вампир Vote_rcap 
Jason Storm
Създаване на вампир Vote_lcapСъздаване на вампир Voting_barСъздаване на вампир Vote_rcap 
Изабел
Създаване на вампир Vote_lcapСъздаване на вампир Voting_barСъздаване на вампир Vote_rcap 
Rocky Steward
Създаване на вампир Vote_lcapСъздаване на вампир Voting_barСъздаване на вампир Vote_rcap 
Katherine Pierce
Създаване на вампир Vote_lcapСъздаване на вампир Voting_barСъздаване на вампир Vote_rcap 
Felicity Malrey
Създаване на вампир Vote_lcapСъздаване на вампир Voting_barСъздаване на вампир Vote_rcap 
Аделин ДиЛорентис
Създаване на вампир Vote_lcapСъздаване на вампир Voting_barСъздаване на вампир Vote_rcap 
Катерина Петрова
Създаване на вампир Vote_lcapСъздаване на вампир Voting_barСъздаване на вампир Vote_rcap 
Claire Evans
Създаване на вампир Vote_lcapСъздаване на вампир Voting_barСъздаване на вампир Vote_rcap 

 

 Създаване на вампир

Go down 
+3
Jason Storm
Katherine Pierce
Ally
7 posters
АвторСъобщение
Ally
Admin
Admin
Ally


Брой мнения : 108
Join date : 11.10.2011

Създаване на вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на вампир   Създаване на вампир EmptyВто Окт 11, 2011 11:48 pm

За вампирчетата.
Върнете се в началото Go down
https://darkwoods.bulgarianforum.net
Katherine Pierce
Вампир
Вампир
Katherine Pierce


Брой мнения : 8
Join date : 03.11.2011

Създаване на вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир   Създаване на вампир EmptyЧет Ное 03, 2011 1:48 am

Създаване на вампир Katherine-Chick-katherine-pierce-24538412-500-240

1.Име*:
Катерина Петрова

2.Години*:
21/2500

3.Зодия*:
Овен

4.Дарба:
Контрол над съзнанието.

5.Талисман:
Има колие,което я предпазва от слънчевите лъчи и от въздействието на останалите дарби.

Създаване на вампир Katherine-Chick-katherine-pierce-24538181-500-240

6.Външен вид*:
Как да се опиша... С две думи красива жена съм.. но хайде по подробно.Висока съм 165,за това си падам по високите обувки.Косата ми е дълга и кафява,спускаща се под ръмената ми.Нося я най-често къдрава,но понякога се изправям.Очите ми са дълбоки,омайни и запомнящо се кафяви .Лицето ми е овално и кожата ми е бяла и гладка.Усмивката ми е чаровна и много обичам да се усмихвам.Устните ми са плътни и доста предизвикателни.Съобразявам се с какво се храня,за това имам перфектна фигура.

7.Характер*:
Типична кучка съм.Преди да се превърна във вампир също си бях такава.Не се интересувах от семейството,близките и приятелите ми а единствено от себе си.Не ми пукаше какво мислят хората ,както и сега не се интересувам, и правех всичко каквото си наумя.Все още го спазвам това качество.Никой никога не може да ме спре,наумя ли си нещо правя го.. поискам ли някой ,получавам го.Малко са хората от които може да ме е страх...Обичам да се забавлявам,да пазарувам и естествено мъжете,както всяка една съвременна жена.Имам сложех характер и то е изграден от много,много години.Никой не може да ме промени.Голям инат съм и никой не може да излезе на глава с мен.Забавлявам се когато правя хората нищожни.. дава ми сила.Трудно се влюбвам ,но влюбя ли се обичам силно.

Създаване на вампир Katherine-Chick-katherine-pierce-24538201-500-240

8.История*:
Родена съм в България в семейство на аристократи.По онова време,ако си роден в богато семейство ,те считаха за крал.Още от малка нарушавам правилата.Имах сестра която беше примерната и милата,но родителите ми винаги предпочитаха мен.Една вечер когато бях на 20 се срещнах с непознат,но сладък мъж.Вечерта беше изпълнена със много страст и ласки.След месец разбрах ,че съм бремена.Баща ми полудя,майка ми също.9 месеца по късно родих живо и здраво момиченце,но за жалост дори не ми позволиха да я видя..Изпратиха ме на ''заточение'' или както казваха пред хората на училище в Англия.Още от първият ден там богат благородник ме хареса и ме покани на партито по случей рожденият му ден.Когато отидох и се запознах с него и брат му те се държаха с мен като с принцеса.Охажваха ме,огаждаха ми ..но времено.Една вечер разбра защо всъщност им трябвам.Двамата бяха древни вампири.Никлаус искаше да развали проклятието а аз му бях нужна ,защото беше направено с кръвта на моите предци.Както винаги ,помислих за себе си й избягах.Един от най-верните му слуги ми помогна,но когато поиска да ме върне той ми беше дал кръв и все още я съдържах в организмът си.Съмоубих се и вече бях вампир.Бях безполезна.Бягах години наред,докато един ден не се останових в Мистик Фолс.Там се запознах с братята Салватор,красиви,мили и богати мъже.Беше най-трудният ми избор в живота..Кой от двамата да избера..Имах афера и с двамата и бях планувала ,да продължим животът си заедно тримата,аз,Деймън и Стефан,но нещата се объркаха.В градът се разбра ,че има вампири .Бях принудена да оставя всичко и отново да се спасявам.Всички вампири бяха заключени в гробница и подпалени,но аз отново се спасих.Заръчах на вярната ми вещица да превърне братята и да им каже къде съм,но така и не се случи .След години започнах да ги следя,видях че се забавляват и не им пука особенно за мен.Бях принудена отново да бягам от древният вампир Клаус.След 1000 години отново се връщам в градчето ,за да видя как е сега.

9.Допълнително:
Активна пушачка съм
Слабостите ми са :
Мъже ,високи скорости,пазаруване ,шоколад.
Пия само човешка кръв.

10.Снимка*:
Създаване на вампир Nina-dobrev-large

11.Човека който използвам за лик е*:
Нина Добрев

Върнете се в началото Go down
Ally
Admin
Admin
Ally


Брой мнения : 108
Join date : 11.10.2011

Създаване на вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на вампир   Създаване на вампир EmptyЧет Ное 03, 2011 3:04 am

Одобрена си^^
Върнете се в началото Go down
https://darkwoods.bulgarianforum.net
Jason Storm
Вампир
Вампир
Jason Storm


Брой мнения : 16
Join date : 04.11.2011

Създаване на вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир   Създаване на вампир EmptyСъб Ное 05, 2011 1:05 am

Създаване на вампир Tumblr_lu2kj6NpQd1r5vwlto2_500
Име: Тони Стонем
Години: 20
Дарба: Има специфичен щит срещу чуждите дарби. Те не му въздействат, а той ги задържа за себе си.
Талисман: Има пръстен, който го предпазва от слънцето.
Виншен вид: Тони е висок около 1.85...да не е много висок и има доста комплекси за това, въпреки че височината му е нормална. Прекарва доста време във фитнес залата и има мускулесто, пропорционално тяло. Косата му е кафеникава или черна/ сменя й цвета отвреме-навреме/ , а очите- сини.
Характер: Тони си пада тип "лошо момче". Не се замисля за чувствата на хората и обича да ги наранява. Често нарушава правилатаи това му доставя удоволствие.Трудно се влюбва... Но когато наистина обича някой се показва и неговата мила и състрадателна страна. Много хора искат да дружат с него. Има много подмазвачи и подлизурковци, но той има само няколко и истински приятели, с които дружи. Потоянно е подженско внимание.
История: Тони е роден и израстнал в Щатите, в семейство на вампири. В началото родителите му искат да му наложата нормален начин на живот в нормално държавно училище със съвсем нормални нищонеподозиращи хора. Но още от началото Тони не харесва този начин на живот. Иска да е такъв какъвте е , а не да се крие под сянката на "обикновения човек". Иска да се знае , че е вампир и да се уважава неговата мощ. Той се появява на училище веднъж-два пъти в месеца. Родителите му са много недоволни от това , а и от него и го изпращат в специално училище за свръхестествени същесва в Англия.
Лик: Nicholas Hoult
Създаване на вампир Tumblr_lu2kj6NpQd1r5vwlto2_500

Върнете се в началото Go down
Ally
Admin
Admin
Ally


Брой мнения : 108
Join date : 11.10.2011

Създаване на вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на вампир   Създаване на вампир EmptyСъб Ное 05, 2011 2:12 am

Одобрен си^^
Върнете се в началото Go down
https://darkwoods.bulgarianforum.net
Аделин ДиЛорентис

Аделин ДиЛорентис


Брой мнения : 3
Join date : 07.12.2011

Създаване на вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир   Създаване на вампир EmptyСря Дек 07, 2011 3:26 am


Създаване на вампир Tumblr_lrnem8XADh1qb8if0o1_500_large
Име: Аделин ДиЛорентис (Ади)

Години: 18/ 120

Дарба: Щит срещу останалите дарби.

Външен вид: Висока, слаба и с много сладка усмивка. Е, ако решиш да я опознаеш ще намразиш тази усмивка, дори може да сънуваш кошмари. Косата й е руса. Естествена е права, но нали като човек има права коса предпочита да я къдри. Аделин не е изключение. Очите й са принципно сини, но според настроенията се менят. Ако е ядосана очите й са ярко червени, ако е гладна- по-тъмно червени, весела- нормални (сини) и т.н. Обича сама да си комбинира дрехите. Често си купува някоя гривна или нещо за талисман, но не се задържа дори няколко часа.

Характер: Да започнем с това какво мисли тя. Според нея характер на определена личност трудно се описва. Понякога е ядосана и говори неща, които дори не мисли.С всеки изминал ден тя пораства, научава много неща и се мени. Няма най-точна дума с, която Аделин може да се опише. Тя си е... тя. Всеки ден е различна. Ако днес е весела, утре може да не допуска никой до себе си. Ако обаче трябва да опишем постоянните й черти- Малко хора печелят доверието й. Вярва само на себе си, но въпреки това би дала живота си за приятел. Все още търси "перфектното момче", което знае че не съществува. За сега само си играе с мъжете. Ако се скара с някого не води битка до край. Просто се отегчава от всичко прекалено лесно, ако някой иска да я спечели трябва да има тайни от нея (ако е момче не да й е изневерил естествено). Винаги иска тя да е права. Обича да си пийва и пуши.

История: Не помни нищо от миналото си. Записала е това в последният си дневник "Едно момиче разтърка очите си. След това ги отвори. Единствената гледна беше голямото синьо небе. Някакъв мъж се надвеси над нея. Тя надушваше кръв... Даже не знаеше как позна, че това е кръв. Беше много гладна. Човекът се усмихна. Очите й трябва да са почервенели, понеже той направи стъписана физиономия. Докато се усети вече беше изпила кръвта. Уплашено момичето побягна към гората... Имаше проблясвания... Кола, родители... какво е това? С дни се хранеше с кръв. Само човешката кръв я засищаше... Действаше й като... дрога. Никога не се чувстваше толкова добре и зле едновременно. Какво се беше случило на това момиче? Бяха минали пет години. Тя пазеше старите вестници, в които пишеше, че е изчезнала... Не се бе променила. Нито една бръчица, дори след още двадесет години. Нима тя беше... вампир?" Аделин разказва единственото, което помни. След това Ади отива да учи в училище за създания като нея, за да може да разбере повече за същността си.

Лик: Freya Mavor
Върнете се в началото Go down
Ally
Admin
Admin
Ally


Брой мнения : 108
Join date : 11.10.2011

Създаване на вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на герой   Създаване на вампир EmptyСря Дек 07, 2011 11:06 pm

Одобрена си^^
Върнете се в началото Go down
https://darkwoods.bulgarianforum.net
Катерина Петрова
Вампир
Вампир
Катерина Петрова


Брой мнения : 2
Join date : 09.12.2011
Age : 27

Създаване на вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир   Създаване на вампир EmptyПет Дек 09, 2011 3:20 am

Име*:
~Катерина Петрова

Години*:
~21 / Неизвестни

Зодия*:
~Водолей

Дарба: (само за вампирите,феите,нимфите,падналите ангели,демоните,вещиците)
~Като Древен вампир,може да контролира всякакви същества,има контрол над петте елемента и копира чужди дарби

Талисман:
~Има много колиета,пръстени и т.н.,които я предпазват от слънцето.

Външен вид*: (най-малко 4-5 реда)
~Катерина се различава от двойничката си,колкото и странно да звучи това.От нея винаги лъха на спокойствие и изящество.Тя е с дълга красива кафява коса до кръста.Обикновено е накъдрена,но понякога я изправя-според желанието й.Лъчезарната й усмивка разкрива прави и бели зъби.Устните й са нежни,сякаш те приканват да ги целунеш.Честно са извити в лека усмивка,но в повечето случай тя е иронична.Има кафяви очи в които човек може да потъне.Също така притежава дълги стройни крака.Походката й е грациозна и плавна.Почти винаги е на високи обувки.Истински магнит за мъжете.Тялото й е изваяно добре.В много женски сърца поражда завист.Харесва естествената красота и за това не използва силен грим,защото и без него е повече от красива.С няколко думи може да се опише като ангел,но само въшно.

Характер*: (най-малко 5 реда)
~Катерина няма нищо общо с близначката си що се отнася до характера си.Може да се каже,че е човек на крайностите - или те мрази,или те обича.Няма средно положение.Добра актриса е и може да те заблуди доста добре.В главата й винаги се оформят планове и повечето от тях изпълнява с каквато и да е цена.Просто не се спира пред нищо,докато не получи желаното.Не обича да показва слабостите си,чрез любовта,защото тя е на мнение,че любовта прави човек слаб и уязвим.Въпреки,че мъже не й липсват.Може да има всеки,който поиска.
Запомня тези,които са й направили лошо и им го връща.Умее да прощава,но ако веднъж ви намрази наистина,значи няма връщане назад.Упорита е и постига поставените си цели.Понякога е непоносима с манията си да има всичко точно сега,на момента,но друг път може да не бърза и да прави всичко бавно и да е изпипано.В това отношение е непостоянна.Упорита е и почти никога няма първа да се откаже от нещо,ако смята,че тя е правата,но умее да признава грешките си и да се извинява,ако е накърнила достойнството на някой,без да има основателна или вярна причина,което се случва рядко,защото е много умна и знае как да извлече максималното от всеки момент.

История*: (най-малко 7 реда)
~Историята й е много тъжна,но само в началото.Тя никога не говори за миналото си,защото макар,че докато е била човек е била истински щастлива,мисълта,че може да остарее я влудява.
Но нека да започнем отначало.Катерина е родена преди много години,дори не иска да си спомня преди колко,в бедно семейство.Има по-малка сестра на име Изабела.Макар,че родителите й не са били богати отглеждат децата си и ги възпитават добре.Когато Кат е на 18,а Из на 16 в тяхното село идва мистериозен мъж на име Клаус.И двете сестри се влюбват в него и се опитват да привлекат вниманието му.Той е студен и надменен и не им обръща внимание.Държи се с тях сякаш са деца и е ужасен егоист.Един ден в отсъствието на сестра си,Кат не успява да се сдържи и отива до дома на Клаус,защото иска да говори с него,надявайки се,че щом му каже какво чувства,ще успее да го преодолее.Когато обаче отива в неговия дом и поглежда през прозореца е ужасена.Вътре в стаята Клаус изпива кръвта на съседското момиче.Тя не успява да се сдържи и изпищява,побягвайки.Това е грешката й защото Клаус я чува и я настига.Тя изпада в истерия и полага ужасни усилия,за да се освободи от него,но не успява,защото той й въздейства.Тя не разбира какво става,но му се подчинява.Той я завежда в къщата и тя отвратена извръща глава на другата страна,за да не вижда тялото на момичето.Той разбира това и премества тялото й в друга стая.Когато се връща сяда срещу нея и най-спокойно й заявява,че ще я убие.Тя не може да повярва на ушите си и по бузите й започват да се стичат сълзи.Осъзнава,че живота й е мил и не иска да го губи и му го казва,но той е непреклонен.Тогава тя се прави,че е съгласна,но моли преди това да й разкаже какво е той и Клаус се съгласява.Признава й че е вампир.Тогава тя съзира възможност за вечност - това,което тя е искала винаги.Осъзнавайки,че няма какво да губи му го казва.Той леко е учуден,че иска да я превърне,но е непреклонен.Въпреки това Кат знае как да изиграе добре картите си и в крайна сметка той склонява.
Когато се събужда първоначално е много объркана и не знае какво да прави със себе си,но после свиква.Клаус остава до нея,за да се увери,че няма да прави глупости.Когато се превръща във вампир,сякаш всичко човешко си отива в нея.Изведнъж осъзнава,че мрази ужасно сестра си и решава да й причини ужасна болка.Когато излизат навън,за да се нахранят тя нарочно минава покрай дома си.В този момент Изабела е на двора и се занимава с нещо.Когато я вижда,Кат препречва пътя на Клаус и най-безцеремонно го целува.Знае,че сестра й е видяла това и не след дълго се отдръпва.Казва му,че само ще се сбогува със семейството си и се връща при него.Той не е глупав и знае какво прави,но въпреки това я пуска.Тя със самодоволна усмивка влиза вътре и подминава сестра си,която неудържимо плаче.Все пак слез няколко минути се приближава до нея и й казва,че тя е все още дете и Клаус никога няма да й обърне внимание.Целува я по главата и излиза.Никой,никога не я вижда повече.Тя заминава с Клаус.В последствие той се влюбва в нея,но тогава пък тя не го обича вече.Използва мъжете само за забавление.След няколко години се разделят и всеки тръгва по своя път.
След почти три века тя вбесява една вещица и тя я проклина да има близначка,която тя да мрази.Катерина се вбесява и я убива,но късно.Това е единственото нещо в живота й което не успява да поправи - да убие близначката си.
За всичките си години живот Кат причинява много злини,но въпреки това в себе си крие ранимата си човешка душа и мрази някой да се бърка в миналото й.

10.Допълнително:
~Облича се по последна мода.
~Любимият й цвят е червен.
~Обожава котките.
~Любимото й число е 11.
~Понеже е Древен вампир,не може да бъде убита с кол в сърцето,а само със специален кол,който е направен от дърво,което е растяло по нейно време,но лично тя е видяла как изгаря,а кола държи на сигурно място,така че никой да не го открие.
~Обича котките.
~Никой не може да копира нейните дарби,нито да й въздейства по какъвто и да е начин.Недосегаема е за всякакви дарби.Този "подарък" й е направен от Клаус,когато се е влюбил в нея.

Снимка*:
~В миналото:
Създаване на вампир Tumblr_ludfa8TNo01qlv6edo1_500
~Сега:
Създаване на вампир Saturday-Night-Magazine-nina-dobrev-14798051-500-366

13.Човека който използвам за лик е*:
Нина Добрев / Nina Dobrev
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Ally
Admin
Admin
Ally


Брой мнения : 108
Join date : 11.10.2011

Създаване на вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на вампир   Създаване на вампир EmptyСъб Дек 10, 2011 3:30 am

Лика на Нина Добрев е зает!Смени го и си одобрена..
Върнете се в началото Go down
https://darkwoods.bulgarianforum.net
Felicity Malrey
Модератор
Модератор
Felicity Malrey


Брой мнения : 4
Join date : 06.12.2011

Създаване на вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир   Създаване на вампир EmptyСъб Дек 10, 2011 3:34 am

Момичето с лика на Нина не е влизало от повече от месец. Не трябва ли този факт да го освободи за Катерина?
Съжалявам за спама.
Върнете се в началото Go down
Ally
Admin
Admin
Ally


Брой мнения : 108
Join date : 11.10.2011

Създаване на вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на вампир   Създаване на вампир EmptyНед Дек 11, 2011 12:44 am

Така е..Одобрена си^^
Върнете се в началото Go down
https://darkwoods.bulgarianforum.net
Claire Evans
Вампир
Вампир



Брой мнения : 1
Join date : 27.12.2011

Създаване на вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир   Създаване на вампир EmptyВто Дек 27, 2011 10:59 pm

Име: Claire Evans

Раса:Вампир

Години: 17/200

Дарба: Може да си променя расата.

Външен вид: Клеър е много красива.Тя има прекрасни дълги крака.Слаба и стройна е.Има тъмно руса коса и сини,почти сиви,очи.Тя е едно от най-харесваните момичета в града.Има уникален стил на обличане.Винаги е в крак с модата и последните модни тенденции.Обича да носи аксесоари като например чанти и бижута.Много мрази да си слага очна линия на очите,но често си слага черен молив и лек гланц.

Характер: Тя е много самоуверен човек.Инатлива и дори леко префърцунена е.Не понася да й се правят коментари,които по някакъв начин я обиждат.Винаги сваля момчета и никога не се е задържала на едно.Мрази да е обвързана...не понася деца.Купонджийка е.Обича големи,шумни партита,на които има момчета,алкохол,цигари и танци.Заклет пушач е.Живее за секса.Винаги е била заобиколена от приятели.Попринцип не обича да спортува,но ходи на фитнес,за да поддържа форма.Общо взето е една сладка,самовлюбена кучка.

История:Клеър е родена през 1993 година в Калифорния.Има по-голяма сестра.Още от малка била инатлива.Винаги сестра й се занимавала с нея,защото майка й и баща й били твърде ангажирани от професиите си.Клеър била лоша ученичка и едва на 13 пропушва цигари.Била е непокорна и никога не можело да й се угоди.Когато Клеър става на 14 се скарва със сестра си,защото тя не я пуска да иде на купон.Тя обаче отива,напива се и прави секс за пръв път с момче на име Джъстин.По-късно,когато е на 15,родителите й се местят в Торонто,Канада,но тъй като Клеър не искала,я оставят сама в Калифорния като се надяват да започне,да учи.Тя обаче пропуска часовете в училище и се натиска с момчета в двора.Когато е на 16 прави основен ремонт на къщата си с парите,които е припечелила в скромната си работа в бизнес фирма на баща й.
Лик:Ashley Benson
Създаване на вампир Ashley-benson-troix-december-05
Върнете се в началото Go down
Ally
Admin
Admin
Ally


Брой мнения : 108
Join date : 11.10.2011

Създаване на вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на вампир   Създаване на вампир EmptyВто Дек 27, 2011 11:14 pm

Добре дошла.
Върнете се в началото Go down
https://darkwoods.bulgarianforum.net
Sponsored content





Създаване на вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир   Създаване на вампир Empty

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на вампир
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на вещица/вещер
» Създаване на дух
» Създаване на фея
» Създаване на демон
» Създаване на нимфа

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark woods :: Герои :: Създаване на герой-
Идете на: