Dark woods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Тази гора не я обитават обикновени жители, а вместо това, същества на живеещи в изгнание и мрак.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Любим цвят на следващия?
Скалите в морето EmptyЧет Фев 02, 2012 1:53 am by Ally

» С какво ще почерпиш предишния?
Скалите в морето EmptyЧет Фев 02, 2012 1:52 am by Ally

» Познай цвета на косата на следващия?
Скалите в морето EmptyЧет Фев 02, 2012 1:51 am by Ally

» Момчета срещу момичета..
Скалите в морето EmptyЧет Фев 02, 2012 1:50 am by Ally

» Коя е любимата песен на следващия?
Скалите в морето EmptyЧет Фев 02, 2012 1:47 am by Ally

» ~Funny stuff~
Скалите в морето EmptyПон Яну 30, 2012 11:04 pm by Аделин ДиЛорентис

» Скалите в морето
Скалите в морето EmptyНед Яну 08, 2012 1:10 am by Ally

» Създаване на вампир
Скалите в морето EmptyВто Дек 27, 2011 11:14 pm by Ally

» Търся си другарче за РП
Скалите в морето EmptyСря Дек 21, 2011 4:45 am by Аделин ДиЛорентис

Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 3:07 pm
Top posters
Ally
Скалите в морето Vote_lcapСкалите в морето Voting_barСкалите в морето Vote_rcap 
Jason Storm
Скалите в морето Vote_lcapСкалите в морето Voting_barСкалите в морето Vote_rcap 
Изабел
Скалите в морето Vote_lcapСкалите в морето Voting_barСкалите в морето Vote_rcap 
Rocky Steward
Скалите в морето Vote_lcapСкалите в морето Voting_barСкалите в морето Vote_rcap 
Katherine Pierce
Скалите в морето Vote_lcapСкалите в морето Voting_barСкалите в морето Vote_rcap 
Felicity Malrey
Скалите в морето Vote_lcapСкалите в морето Voting_barСкалите в морето Vote_rcap 
Аделин ДиЛорентис
Скалите в морето Vote_lcapСкалите в морето Voting_barСкалите в морето Vote_rcap 
Катерина Петрова
Скалите в морето Vote_lcapСкалите в морето Voting_barСкалите в морето Vote_rcap 
Claire Evans
Скалите в морето Vote_lcapСкалите в морето Voting_barСкалите в морето Vote_rcap 

 

 Скалите в морето

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ally
Admin
Admin
Ally


Брой мнения : 108
Join date : 11.10.2011

Скалите в морето Empty
ПисанеЗаглавие: Скалите в морето   Скалите в морето EmptyЧет Окт 27, 2011 12:39 am

Скалите в морето D181d0b8d0bbd0b8d181d182d0b0d180
Върнете се в началото Go down
https://darkwoods.bulgarianforum.net
Jason Storm
Вампир
Вампир
Jason Storm


Брой мнения : 16
Join date : 04.11.2011

Скалите в морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите в морето   Скалите в морето EmptyНед Ное 06, 2011 2:39 pm

Времето беше хубаво и реших да отида на морския бряг. Мразех клишето, че вампирите не обичат плажа, морето, слънцето. Стига да имаш нужните пособия /магически талисмани, които да те препазват от слънцето/ можеш да си прекарваш чудесно и да стоиш цял ден под жешкото слънце. И така...въоражих се с пръстена ми предпазващ ме от слънцето, с доста слънцезащитен крем и тръгнах. Скоро бях там. Още от дете обожавах да се катеря по скалите около морето и затова веднага отидох натам. Пообиколих ги няколко пъти и накрая седнах на една от тях. Скоро чук, че някой идва насам...
Върнете се в началото Go down
Ally
Admin
Admin
Ally


Брой мнения : 108
Join date : 11.10.2011

Скалите в морето Empty
ПисанеЗаглавие: Скалите в морето   Скалите в морето EmptyНед Ное 06, 2011 11:58 pm

Денят беше слънчев и хубав.Трябваше да отида до морето,за да си почина от тълпите и досадните разговори в града.Набързо излязох от вкъщи и се запътих към плажа.Скоро пристигнах и се огледах.Нямаше никой и това много ми хареса.Започнах до ходя по пясъка и гледах вълните как се разбиваха в отсрещните скали.Исках да ги чувам по-добре и затова тръгнах към скалите,които се намираха почти в морето.
На една скала видях,че седи едно момче.Явно и той се наслаждаваше на свежия въздух и красивата гледка.Отидох до него и седнах.
-Красиво е нали?
Гледах морето и лекия бриз разрошваше косата ми.
Върнете се в началото Go down
https://darkwoods.bulgarianforum.net
Jason Storm
Вампир
Вампир
Jason Storm


Брой мнения : 16
Join date : 04.11.2011

Скалите в морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите в морето   Скалите в морето EmptyПон Ное 07, 2011 12:32 am

- Ъъм...(започнах да заеквам докато се обръщах да видя кой е)да.
Близо до мен стоеше едно момиче, с красиви сини очи и дълга, кафява коса. Беше толкова красива. Бях зяпнал като пълен олигофрен, който за първи пър вижда момиче. След няколко минути се върнах на земята. Тя все още беше там. Можи би беше минала няколкоминутна неловка тишина, която бях прекарал в своя захлас.
- Заповядай, седни... Ако искаш де...
Казах аз и се усмихнах , след като бях осъзнал своята неучтивост. Офф, трябва да се стегна...Истинския Тони Стонем не би се интересувал за свойто културно или пък некултурно поведение, даже би му доставило удоволствие да накърни някого, ноо...тя....някак сии....
Върнете се в началото Go down
Ally
Admin
Admin
Ally


Брой мнения : 108
Join date : 11.10.2011

Скалите в морето Empty
ПисанеЗаглавие: Скалите в морето   Скалите в морето EmptyПон Ное 07, 2011 1:08 am

Момчето беше мило с мен и това беше много сладко.Обърнах леко тлавата си към него и му се усмихнах лъчезарно.Той имаше прекрасни сини очи,в които се изгубих се едно се намирах в океан.
-Мерси,че ме покани..
Казах му тихичко и в същото време леко притеснено,защото не исках да заприличам на някое момиче,което се държи надменно..макар че в тези думи нямаше никакви признаци за надменност.
Свих краката си и се облегнах на тях,като се вгледах в синьото море.Вълните му се разбиваха в скалите пред нас и от време на време малки капчици падаха по лицата и дрехите ни.
Върнете се в началото Go down
https://darkwoods.bulgarianforum.net
Jason Storm
Вампир
Вампир
Jason Storm


Брой мнения : 16
Join date : 04.11.2011

Скалите в морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите в морето   Скалите в морето EmptyПон Ное 07, 2011 1:55 am

Тя беше толкова нежна. Внимателно сви коленете си и седна до мен на пчтително разтояние.Може би метър, два. Аз се приближих до нея , като се страраех да е незабележимо, за да несе притесни. Усетих приятния й и трапчив аромат. Тя беше толкова нежна, сексапилна и красива, а дори не й знаех името.
-Е как се казваш? Аз съм Тони.
Казах и й потадох ръка за здрависване. Не бях много горд с името, смисъл не беше от най- яките...Какво ли щеше да си помисли...Дали щеше да си изхили на ум, а може и на глас. Но важен не бях, не беше и името ми. Аз бях наострил уши да чуя нейното, да чуя отново гласа й.
Върнете се в началото Go down
Ally
Admin
Admin
Ally


Брой мнения : 108
Join date : 11.10.2011

Скалите в морето Empty
ПисанеЗаглавие: Скалите в морето   Скалите в морето EmptyСря Дек 07, 2011 11:24 pm

В това момче имаше нещо тайнствено и това ме привличаше.Исках да науча какво се крие зад тази красива и мистериозна същност.Погледнах го в очите и му се усмихнах леко и притеснително,защото ме беше страх,че можеше да си тръгне,а аз не исках това да се случва.
-Аз съм Али.
Хванах нежно ръката му,а усмивката от лицето ми не спираше да грее щастливо.Още дълго време след здрависването,ние двамата се държахме,а погледите ни се взираха в другия.Аз го пуснах и се обърнах към морето.Наведох леко главата си,а косата ми се вееше назад от вятъра.Очите ми се вгледаха в грубата скала,а устните ми леко се отвориха..
Върнете се в началото Go down
https://darkwoods.bulgarianforum.net
Jason Storm
Вампир
Вампир
Jason Storm


Брой мнения : 16
Join date : 04.11.2011

Скалите в морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите в морето   Скалите в морето EmptyВто Дек 13, 2011 9:23 pm

Дълго време продължи това неше "здрависвана". Държах ме се за ръце около 2-3 минути. През това време се взирах в красивите й сини очи и докосва меката и нежна кожа на ръката й. После тя рязко дръпна ръката си...Да, беше време някой да го направи. Приближих се малко по-близо до нея.Исках да я заговоря, защото настъпваше онова гадно и неловко милчание, в което е такава гробна тишина, че чуваш дишенето си.
-Е Али...На колко си? Ами откъде?
Добре щеше да е достатъчен и един въпрос, но по-добре от безмълвната тишина.
Върнете се в началото Go down
Ally
Admin
Admin
Ally


Брой мнения : 108
Join date : 11.10.2011

Скалите в морето Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на вампир   Скалите в морето EmptyСря Дек 14, 2011 10:37 pm

Завъртях главата си към момчето и му се усмихнах.Крайно време беше някой да каже нещо,макар и не чак толкова заинтригуващо.
-На 18..
Засега реших да отговоря само на първия му въпрос,защото просто не бях сигурна вече дали градът,в който съм родена съществува.Не знаех нищо друго за него,освен това,че се казва Тони.Когато науча нещо повече за мистерията в него,щях да му разкрия повечето си тайни.
-А ти Тони?..На колко си?От къде си?
Обърнах тялото си към него,като сгънах единия си крак.Главата ми леко се наклони настрани,а ушите ми зачакаха да чуят отговора му.
Върнете се в началото Go down
https://darkwoods.bulgarianforum.net
Jason Storm
Вампир
Вампир
Jason Storm


Брой мнения : 16
Join date : 04.11.2011

Скалите в морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите в морето   Скалите в морето EmptyПет Дек 16, 2011 8:44 pm

- На 19...Ами незнам точно от къде съм.
Али се наведе надолу, а вятърът вееше красивите й коси. Беше толкова нежна и прекрасна. Изясщното тяло, копринените коси, нежното лице,лъчезарната й усмивка, омайващата външност...Посегнах с ръката си. Повдигнах с пръст брадичката й нагоре. Погледнах в красивите й сини очи. И в този миг...аз...аз я целунах. После рязко се отдръпнах от нея.
- Аз, такова...извинявай. Неисках. Не много.
Заеквах аз. Как можах да го направя? Тя щеше да си помисли, че целувам всяка срещната. Но това не беше така..тя не беше "всяка срещната". Това беше Али...Али...дори не знаех фамилията й. Нито откъде е, нито нище освен това прекрасно име и тази перфектна външност.
Върнете се в началото Go down
Ally
Admin
Admin
Ally


Брой мнения : 108
Join date : 11.10.2011

Скалите в морето Empty
ПисанеЗаглавие: Скалите в морето   Скалите в морето EmptyСъб Дек 17, 2011 2:09 am

Нежните ръце на Тони бавно повдигнаха брадичката ми.Очите ми бавно се вдигнаха и се вгледаха в неговите.Тези негови очи я омагьосваха-бяха толкова сини и красиви,че никой не би им устоял.Точно в този момент устните му се допряха до моите.Момчето се отдръпна бързо и се извини.Аз му се усмихнах леко притеснено и се приближих до него,като сложих ръката си на крака му и го погледнах отново в очите.
-Спокойно,не си направил нищо чак толкова нередно!..Но ако го правиш с всяко момиче,ще те помоля да си вървиш!
Бях искрена с него и му казах,горе-долу,каквото мислех.Не обичах момчетата,които са с мен да си мислят,че могат да ме имат,както всяко друго момиче.Не,аз не съм такава и много исках той да го е разбрал..
Върнете се в началото Go down
https://darkwoods.bulgarianforum.net
Jason Storm
Вампир
Вампир
Jason Storm


Брой мнения : 16
Join date : 04.11.2011

Скалите в морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите в морето   Скалите в морето EmptyСъб Дек 17, 2011 4:20 am

- Със всяко друго момиче ли? Та аз радко допускам момиче близо до себе си ... а да го целувам, забрави! Не искам да кажа, че съм аутсайдер, просто рядко някоя си заслужава наистина.
Казах аз и отново целунах Али. Този път по-дълготрано и с повечв чувство. с ръка разроших прекрасните й коси и я целувах все по- и по-стрстно. После бавно утлепих устните си от нейните. Отворих очите си, а те веднага се спряха върху найните.
- Но ако неискаш няма проблеми...
Казах аз и отлепих погледа си от нея. Загледах се в морето, в очакване на отговара й.
Върнете се в началото Go down
Ally
Admin
Admin
Ally


Брой мнения : 108
Join date : 11.10.2011

Скалите в морето Empty
ПисанеЗаглавие: Скалите в морето   Скалите в морето EmptyНед Дек 18, 2011 3:08 am

Устните ни се допираха,а целувките бяха толкова страстни,че не исках този момент да свършва.Като че ли бях омагьосана.В този момент Тони ме пита дали искам да се махне и извъртя главата си към морето.Аз лекичко се подсмихнах и сложих едната си ръка на бузата и бавно обърнах погледът му към мен.Приближих устните си до неговите и го целунах.Устните му бяха толкова нежни..Леко се отдръпнах,а клепачите ми се отвориха бавно и очите ми се вгледаха в неговите.
-Мисля,че знаеш отговора ми.
Усмихнах се и се обърнах към безкрайното синьо море.Слънцето беше тръгнало да се скрива в водата,цветът който се образуваше беше невероятен.
Върнете се в началото Go down
https://darkwoods.bulgarianforum.net
Jason Storm
Вампир
Вампир
Jason Storm


Брой мнения : 16
Join date : 04.11.2011

Скалите в морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите в морето   Скалите в морето EmptyНед Дек 18, 2011 3:23 am

Внимателно бутнах Али към скала, така , че да легне на нея. С ръка изучавах приятните извивки на тялото й. Целувах меките й и нежни устни. После бавно слизах надолу. Целувах враа й , рамената й , корема й . После бавно се отдръпнах. Рязко станах и я вдигнах на ръце. После скочих във водата, като и същевременно пуснах Али в морето.
- Хайде да поплуваме.
Казах аз и се доближих до нея. Целунах я и я метнах към леките и монотонни вълни...
Върнете се в началото Go down
Ally
Admin
Admin
Ally


Брой мнения : 108
Join date : 11.10.2011

Скалите в морето Empty
ПисанеЗаглавие: Скалите в морето   Скалите в морето EmptyНед Яну 01, 2012 9:35 pm

Нежните целувки на Тони обгръщаха тялото ми и го стопляха по един приятен начин.Не исках да спира да докосва тялото ми по този начин.Беше хубаво,а аз от доста време не бях изпитвала това чувство - наслада.Изведнъж момчето се отдръпна,хвана ме за ръката и се изправихме.Скочихме във леко хладната вода и той ми предложи да плуваме.Това си беше доста добра идея.
-Супер,да тръгваме!
Потопих бавно главата си и започнах да плувам.От време на време се гмурках под водата и изучавах морското дъно.Косата ми се вееше назад,а на допир,изглеждаше като коприна.Обърнах се към Тони и се вгледах в очите му,които бяха същия цвят като водата.Усмихнах му се и отново заплувах.
Върнете се в началото Go down
https://darkwoods.bulgarianforum.net
Jason Storm
Вампир
Вампир
Jason Storm


Брой мнения : 16
Join date : 04.11.2011

Скалите в морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите в морето   Скалите в морето EmptyСъб Яну 07, 2012 10:04 pm

Това беше на шега.Или по-скоро малко леко поплувване. Али заби напред във водата, а аз заплясках след нея. Винаги съм можел да плувам, но не толкова бързо. Тя понамали по едно време и аз успях да я догоня.
-Леле, че си бързаа...
Казах аз и се доближих до нея. После я прегърнах като сложих краката й около кръста ми като я придържах с ръце.
-Хайде малко почивка.
Притиснах я по-силно до себе си и я целунах. с другата ръка рошех дългата й мокра коса. Ръката ми се спусна по гърба й и захванах с пръст едната връвка на горнището й. Бавно, бавно то се развърза. Дано Али не се стресне...Та то аз бях стреснат от себе си. Попринцип не обръщах голямо внимание на момичетата. Те сами ми обръщаха. Не се занимавах да ги свалям и тем подобни. Но те...та аз никога не съм бил заслепяван от красивите им очи или искрящата усмивка...
Върнете се в началото Go down
Ally
Admin
Admin
Ally


Брой мнения : 108
Join date : 11.10.2011

Скалите в морето Empty
ПисанеЗаглавие: Скалите в морето   Скалите в морето EmptyНед Яну 08, 2012 12:12 am

Действията на Джейсън наистина много ме изненадаха.Не очаквах от недно такова добричко и мило момчето,такива прибързани работи.Вярно,попринцип аз бях тази,която избързваше с нещо,но този път беше различно.Просто чувствах,че това не е правилно,но от друга страна го желаех и то много.Въпреки това,сложих ръката си на едното му рамо и леко го избутах напред и го погледнах с изненадана,но мила муцунка.
-Съжалявам,но не искам да прибързваме с нещо !
Усмихнах му се и го целунах нежно по бузата.Бавно преместих ръката му от развързаното ми вече горнище.Обърнах се с гръб към него и го помолих:
-Може ли да го завържеш?
Усетих как нежните му пръсти докоснаха тялото ми.Кожата ми настръхна,а неговите пръсти внимателно завързаха горнището ми,както и го бяха отвързали.
Върнете се в началото Go down
https://darkwoods.bulgarianforum.net
Jason Storm
Вампир
Вампир
Jason Storm


Брой мнения : 16
Join date : 04.11.2011

Скалите в морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите в морето   Скалите в морето EmptyНед Яну 08, 2012 12:48 am

- Ох...извинявай.
Казах аз и завързах горнището й. После я хванах на ръце и я изкарах отново на скалите. Целунах я нежно и се загледах в красивите й очи
- Наистина съжалявам. Знам. Прибързах.Ако искаш няма да се виждаме повече, а ако се засечем в даскало...ами ще се поздравяваме.
Млъкнах и я целунах по челото.
- Али...аз искам пак да те видя. Неискам да свършваме дотук. Искам да видя тези очи и отново да целуна тези устни.
Отново замълчах и се загледах в морето.
- Нека се видим пак...В някой клуб или дискотека, може и в ресторант.
Целунах я още веднъж. Уж в началото исках да е една просто невинна и малка целувчица, ала отново останах в плен на устните й.
-Добре дее...спирам. Е,какво ще кажеш?



п.п. Ако искаш направо прави тема някъде.
Върнете се в началото Go down
Ally
Admin
Admin
Ally


Брой мнения : 108
Join date : 11.10.2011

Скалите в морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите в морето   Скалите в морето EmptyНед Яну 08, 2012 1:10 am

Той говореше толкова бързо и прескачаше от една тема в друга,че чак се обърках.Звучеше и леко притеснен и някак си тъжен,защото си мислеше,че никога повече няма да ме види.
-Разбира се,че ще си видим отново! Няма значение дали ще е утре,или другата седмица,но със сигурност ще се срещнем пак!
Усмихнах му се и се изправих.Трябваше да си тръгвам вече,но преди да се разделим,реших да го изчакам да се качи на скалата до мен,защото исках още веднъж да докосна прекрасните му устни и да го прегърна силно.Това и направих,когато той се изправи.
-Е,аз трябва да тръгвам!
Целунах го като за последно,защото не знаех дали ще го видя пак,но толкова много го исках.
Върнете се в началото Go down
https://darkwoods.bulgarianforum.net
Sponsored content





Скалите в морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите в морето   Скалите в морето Empty

Върнете се в началото Go down
 
Скалите в морето
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark woods :: Покрайнините :: Морето и скалите-
Идете на: