Dark woods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Тази гора не я обитават обикновени жители, а вместо това, същества на живеещи в изгнание и мрак.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Любим цвят на следващия?
Дневниците на вампира EmptyЧет Фев 02, 2012 1:53 am by Ally

» С какво ще почерпиш предишния?
Дневниците на вампира EmptyЧет Фев 02, 2012 1:52 am by Ally

» Познай цвета на косата на следващия?
Дневниците на вампира EmptyЧет Фев 02, 2012 1:51 am by Ally

» Момчета срещу момичета..
Дневниците на вампира EmptyЧет Фев 02, 2012 1:50 am by Ally

» Коя е любимата песен на следващия?
Дневниците на вампира EmptyЧет Фев 02, 2012 1:47 am by Ally

» ~Funny stuff~
Дневниците на вампира EmptyПон Яну 30, 2012 11:04 pm by Аделин ДиЛорентис

» Скалите в морето
Дневниците на вампира EmptyНед Яну 08, 2012 1:10 am by Ally

» Създаване на вампир
Дневниците на вампира EmptyВто Дек 27, 2011 11:14 pm by Ally

» Търся си другарче за РП
Дневниците на вампира EmptyСря Дек 21, 2011 4:45 am by Аделин ДиЛорентис

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 3:07 pm
Top posters
Ally
Дневниците на вампира Vote_lcapДневниците на вампира Voting_barДневниците на вампира Vote_rcap 
Jason Storm
Дневниците на вампира Vote_lcapДневниците на вампира Voting_barДневниците на вампира Vote_rcap 
Изабел
Дневниците на вампира Vote_lcapДневниците на вампира Voting_barДневниците на вампира Vote_rcap 
Rocky Steward
Дневниците на вампира Vote_lcapДневниците на вампира Voting_barДневниците на вампира Vote_rcap 
Katherine Pierce
Дневниците на вампира Vote_lcapДневниците на вампира Voting_barДневниците на вампира Vote_rcap 
Felicity Malrey
Дневниците на вампира Vote_lcapДневниците на вампира Voting_barДневниците на вампира Vote_rcap 
Аделин ДиЛорентис
Дневниците на вампира Vote_lcapДневниците на вампира Voting_barДневниците на вампира Vote_rcap 
Катерина Петрова
Дневниците на вампира Vote_lcapДневниците на вампира Voting_barДневниците на вампира Vote_rcap 
Claire Evans
Дневниците на вампира Vote_lcapДневниците на вампира Voting_barДневниците на вампира Vote_rcap 

 

 Дневниците на вампира

Go down 
АвторСъобщение
Ally
Admin
Admin
Ally


Брой мнения : 108
Join date : 11.10.2011

Дневниците на вампира Empty
ПисанеЗаглавие: Дневниците на вампира   Дневниците на вампира EmptyЧет Ное 03, 2011 12:41 am

1.Дневниците на вампира, книга 1: Пробуждането

Вълнуваща история за смъртоносната схватка между двама братя вампири за сърцето на красиво момиче, което се разкъсва в чувствата си между тях...

Елена Гилбърт, най-популярното момиче в гимназията, кралицата на бала, което всяко момче желае и на което всяко момиче иска да прилича. Досега никой не е успял да предизвика нейния интерес и да разпали чувствата й. Докато не среща красивия и загадъчен Стефан Салваторе – новото момче в града. Привлечена от него с непреодолима сила, Елена иска да го притежава на всяка цена.
Но Стефан крие зловеща тайна. Преди векове любовта му към друго момиче е оставила ужасно наследство – проклятието да живее вечно и да бъде вампир. Заради това Стефан се бори със себе си и се опитва да устои на копнежа си към Елена.
Скоро в града започват да стават странни неща. И всичко това се случва след появата на мрачния и съблазнителен Деймън Салваторе, който иска да превърне Елена в своя Кралица на сенките...


2.Дневниците на вампира, книга 2: Борбата

Деймън Салваторе, "принцът на мрака", арогантният брат на Стефан, се опитва да изкуши Елена със съблазнителни обещания за сила и вечен живот. По ирония на съдбата, той се оказва неизменна, мрачна и ужасяваща част от нейното бъдеще.
Тлеещите въглени на враждата от миналото подклаждат началото на нова битка между братята. Този път обаче залогът е сърцето и душата на Елена. Невероятната прилика на младото момиче с жената, обрекла Стефан и Деймън на вечността, я хвърля право в центъра на петвековната им война. Но за разлика от Катрин, Елена притежава борбен дух и сила, които могат да я спасят или да й костват живота.
За да надвие Деймън, Стефан се нуждае от Силите. А за да се сдобие с тях, той трябва да наруши даденото пред себе си обещание и да вкуси отново човешка кръв…



3.Дневниците на вампира, книга 3: Яростта

Сега Елена отново броди по земята, споделяйки съдбата на двамата братя вампири и постепенно приспособявайки се към новия си начин на живот. Но във Фелс Чърч сякаш никой вече не е такъв, какъвто изглежда. И нещо мрачно вилнее из града и застрашава всичките му обитатели. А когато една ужасна сянка от миналото се надига и с яростна омраза заплашва да унищожи всички онези, които Елена обича, тя знае, че трябва да направи всичко възможно да помири Стефан и Деймън, и заедно да се изправят срещу надвисналото зло - каквото и да й струва това...



4.Дневниците на вампира, книга 4: Тъмното обединение

Шест месеца след смъртта на Елена, Бони започва да я вижда в сънищата си. Но скоро сънищата се превръщат в страшни кошмари. Фелс Чърч има нов ужасяващ враг, много по-силен и опасен. С помощта на спиритическа дъска Бони се свързва с Елена, която се опитва да ги предупреди за надвисналото зло. Следвайки указанията й, Бони призовава Стефан да се завърне в града. Обединени отново, спазвайки обещанието си към Елена, двамата братя се изправят срещу най-могъщото зло във финална битка...



5.Дневниците на вампира - Завръщането, книга 5: Свечеряване

Стефан е оставил в дневника на Елена бележка, която преобръща целия й свят:

"Скъпа моя Елена,
Зная, че рано или късно ще прочетеш тези редове.
Мила моя, вярвам, че вече можеш сама да се грижиш за себе си. Никога не съм срещал по-силно и по-независимо момиче от теб. А това означава, че вече е време. Време е да си тръгна. Не мога да остана повече, без да те превърна отново във вампир – нещо, което и двамата знаем, че не бива да се случва.
Моля те, прости ми. Моля те, забрави ме. О, любов моя, не искам да си тръгна, но трябва. Ако се нуждаеш от помощ, обърни се към Деймън. Накарах го да обещае, че ще те закриля. Каквото и зло да вилнее във Фелс Чърч, то няма да посмее да те докосне, когато Деймън е наблизо.
Скъпа моя, ангел мой, винаги ще те обичам...
Стефан"



6.Дневниците на вампира, книга 6: Сенчести души

От дневника на Елена:

Мило дневниче,
Много момчета ме наричаха най-ангелското момиче на света. Но ако трябва да бъда честна, ще си призная, че за мен те бяха просто трофеи. Никоя от игричките ми с тях не успя да докосне дълбоко сърцето ми... докато не се появи едно много специално момче.
Името му е Стефан.
Но се оказа, че той не е такъв, какъвто изглежда. Стефан Салваторе се оказа вампир. Истински вампир.
Както и по-големият му брат, прекрасният Деймън.
Едно момиче, замесено с двама вампири... ами, доста е вероятно да се стигне до сериозни неприятности, нали?



7.Дневниците на вампира, книга 7: Полунощ

От дневника на Елена:
Мило дневниче,
Не зная какво да правя. Мат изчезна. Деймън отведе Бони в Тъмното измерение. Боя се, че Стефан ще го убие, ако с нея се случи нещо. Аз бих сторила същото. О, Господи, каква бъркотия!
А Мередит... оказа се, че тя крие повече тайни от всички нас, взети заедно.
На мен и Стефан не ни остава нищо друго, освен да се държим един за друг и да се молим. Вече толкова дълго се борим с Шиничи! Но имам чувството, че краят наближава... и се страхувам.
Върнете се в началото Go down
https://darkwoods.bulgarianforum.net
 
Дневниците на вампира
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark woods :: Свободна зона :: Книги-
Идете на: